Odżywki i suplementy

Amino Shock

Gear

366 g

Dodaj do wspólnego koszyka 
AMINO SHOCK to najbardziej zaawansowany kompleks aminokwasów istotnych dla wspomagania wysiłku fizycznego u sportowców. Zawiera specjalne połączenie instanizowanych BCAA , L-glutaminy, jabłczanu cytruliny, tauryny oraz aminokwasów SAA uzyskanych z jedwabnika.
Instanizowane BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), L-glutamina, jabłczan cytruliny, kompleks aminokwasów SAA, aromaty, tauryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik (indygotyna).
Zmieszać 2 miarki proszku z 200-250 ml wody. Wypić przed treningiem lub zaraz po zakończeniu treningu. Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Zawiera fenyloalaninę i nie powinien być spożywany przez osoby z fenyloketonurią. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

12.2 g - 1 x dziennie
  • Aminokwasy

Porównywarka cen sklepowych

Aktualnie brak ofert w sklepach internetowych.

Tabela składników

Nazwa składnikaw porcji
12.2 g [g]
w 100 g
[%]
cena
[zł / g]

Pozostałe

Cytruliny jabłczan1.5006 g12.3
Tauryna500.2 mg4.1

Profil aminokwasowy

L-Glutamina3.0012 g24.6
L-Izoleucyna1.2505 g10.25
L-Leucyna2.501 g20.5
L-Walina1.2505 g10.25

Produkt w innych opakowaniach

Produkt nie występuje w innym opakowaniu.